Ders Program
| Egitmenler | Duyurular


Sevgili sirtaki dostlarımız;

Bugüne kadar görülmedik bir şey yapmaya karar verdik :o))

FasaFisa Taverna'yı bundan böyle "Gezici Taverna" olarak düşünebilirsiniz. Mümkün olduğunca sık; yani hemen hemen her hafta sonu FasaFisa Taverna'yı başka bir mekana taşıyoruz. Şimdilik İstanbul'un farklı farklı semtlerindeki güzel mekanlarına gidip, geçici olarak sadece birer akşamlığına o mekanlara "FasaFisa Taverna" adını vereceğiz.

Böylece sirtaki gecesi yaptığımız mekanlar değişecek ama tavernamız değişmeyecek :o))

Sizden de bu konuda yardım bekliyoruz. Lütfen, çevrenizde FasaFisa Taverna'ya ev sahipliği yapabilecek bildiğiniz yerler varsa lütfen bize tavsiye edin. Gidelim, görelim ve eğer uygunsa, FasaFisa 'nın uğrayacağı mekanların içerisine sizin önerdiğiniz yerleri de ekleyelim.

Yerin uzak oluşu çok önemli değil arkadaşlar. Yakın yerler de olabilir, uzak yerler de ...
Böylece İstanbul'un merkeze uzak olan bir çok bölgesinde yaşayan sirtaki sevenlerin de FasaFisa gecelerine gelmelerini sağlayabiliriz. Çünkü, onlar FasaFisa 'ya değil, FasaFisa onların ayağına gitmiş olacak :o))

Bu kavramı önümüzdeki günlerde İstanbul sınırlarının dışına da taşımayı planlıyoruz. Öyle ki; Ankara, İzmir, Antalya gibi şehirlerde yaşayıp FasaFisa gecelerini uzaktan izleyen bir çok arkadaşımıza da FasaFisa 'lı geceler yaşatma olanağına sahip olacağız :o))

 

FasaFisa Taverna